Se sokolem do života

 6. ROČNÍK

Aktuální ročník projektu, s novým názvem Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky, je již 6. v pořadí a začínáme jako vždy začátkem školního roku.

Sokol, jako tělovýchovná organizace, funguje už přes 150 let a velkou měrou se podílí na tělesném rozvoji napříč českou populací. V projektu s názvem Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se zaměřuje na nejmladší generaci - na předškoláky. U této věkové kategorie je důležité, aby si děti osvojily základy svých schopností a mohly se v pozdějším životě dále rozvíjet a zdokonalovat. Rozvoj pohybové gramotnosti patří mezi tyto základní pilíře stejně tak jako rozvoj řeči, myšlení či poznání. V projektu Se sokolem do života se děti učí vnímat pohyb jako přirozenost a součást jejich života a to díky kladné motivaci, při které je všemi aktivitami provází postavičky zvířátek. 

V letošním roce máme přihlášeno přes 81 000 dětí z téměř 1 500 subjektů, ve kterých se věnují nejen rozvoji pohybové gramotnosti u předškolních dětí, ale i dalšímu rozvoji poznání.

 
https://www.sesokolemdozivota.cz/

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web