Zimní olympiáda v MŠ Hradiště

07.02.2020 13:32

První týden v únoru se v mateřské škole v Hradišti uskutečnila zimní olympiáda. Celý týden jsme si s dětmi vyprávěly o významu a tradici olympijských her. Děti se seznámily s olymipijskými symboly a měly možnost si vyzkoušet celou řadu zimních sportů. I přesto, že nám letos sněhová nadílka nebyla dopřána, děti si zkusily hokej, biatlon, skoky na lyžích, sjezd na lyžích, čytřbob, curling a krasobruslení. Během celého týdne se sportovalo a fandilo a děti byly nadšenými sportovci. Na závěr si sami vyrobily medaile a vlajky České republiky. Celý týden byl ukončen vyhlášením vítězů a olympijským pochodem. Děti se dozvěděly spoustu zajimávých informací o nových sportech. Všichni sportovali s nadšením a s velkou chutí. Pokud nám počasí dopřeje ještě trochu sněhu, doufáme, že si užijeme zimní radovánky i v realném zimním prostředí.

Učitelky MŠ Hradiště

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web