Ze slohových sešitů aneb zážitky ze školy v přírodě

20.04.2016 13:35

…..Čtvrtek byl fajn. Byli jsme v Bruntále na zámku. Na náměstí se k obědu podával řízek z baťohu. Potom nás čekala expozice města Bruntálu. Nakonec nás čekal bazén…

                                                                                                                  Kristina Svobodová, III. A

…..všechny dny utíkaly jako voda. Poslední den nám paní učitelky rozdaly všem diplomy a různé odměny. Ve škole v přírodě se mi moc líbilo! Jsem plná dojmů a zážitků.

                                                                                                                   Tereza Klímová, III. A

…..Ve Zlatých Horách jsme šli po naučné stezce. Někteří si sbírali kameny, protože si mysleli, že je v nich nějaký kousek zlata…

                                                                                                                    Katy Pelikánová, III. A

…..Nejkrásnější výlet byl na zámek v Bruntále, který má krásný zámecký park. Ten zámek patřil Řádu německých rytířů. Je tam krásná zámecká obrazárna a knihovna. V každé místnosti zámku byla pro mě moc zajímavá kachlová kamna. Prohlídka zámku mě moc zaujala…

                                                                                                                     Miriam Kotásková, III. A

Předposlední den jsme jeli autobusem na bobovou dráhu. Jmenovalo se to tam Andělka….Každý měl dvojici a každý měl dvě jízdy. Přišel čas, kdy jsme měli jet my, neboli já a Lea, moje nejlepší kamarádka. Lea je menší než já, takže jsem musela řídit. Jely jsme do kopce, to bylo pomalé, ale pak jsme vyjely na vrchol, a už jedeme dolů. Trochu jsme se bály, tak jsem víc brzdila, hlavně v zatáčkách…

Všichni jsme byli rádi, protože paní učitelka nám koupila ještě jednu jízdu. Poslední jízdu jsme vůbec nebrzdily a jely jsme šusem dolů. Věřím, že se nám to všem líbilo. Děkujeme Vám, paní učitelko!                                                                                   Nicola Návratová, III. A

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web