Zájezd do Londýna

05.05.2017 21:14

Ve dnech 24.-28.4.2017 se žáci 6.-9.ročníku zúčastnili zájezdu do Londýna. A co vše zažili?

Navštívili jsme známá místa jako Buckingham Palace, Trafalgar Square, observatoř v Greenwichi s nultým poledníkem, viděli jsme jednu z nejznámějších dominant Londýna Big Ben, korunovační klenoty s beefeatry v Toweru, St. Paul’s Cathedral, nasáli jsem vůni čokolády v M&Ms, prošli jsme se St. James’s parkem, po lávce pro pěší Millenium Bridge, projeli se na Londýnském oku, navštívili jsme druhý největší obývaný hrad na světě Windsor, fotili jsme se s voskovými figurínami ve slavném muzeu Madame Tussauds, jeli nejstarším metrem na světě, kterému se říka Tube, a samozřejmě také dvoupatrovým autobusem doubledecker, který k Londýmu neodmyslitelně patří. 

Díky ubytování v rodinách jsme měli možnost nahlédnout do anglických domovů, ochutnat anglickou snídani či večeři a také konečně v praxi využít to, co jsme se naučili nejen v hodinách angličtiny.

Zájezd jsme si užili a odvážíme si spoustu zážitků. Určitě se do Londýna někdy rádi vrátíme.

fotogalerie

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web