VZHŮRU NA PALUBU

23.06.2021 14:34

8.6. vyrazily děti ze třídy Zajíčci a Myšky na školní výlet do krásného resortu v Bílé.

Jedná se o dětský letní park s velkým množstvím atrakcí v rozlehlém areálu. Děti se zúčastnily velkého pirátského programu s názvem "Vzhůru na palubu". Po úvodním seznámení si pod vedením zkušených instruktorů zábavy  prošly jednotlivá stanoviště, kterých je v resortu skutečně mnoho. Naučily se kapitánskou písničku, vyráběly pirátské vlajky, skákaly v nafukovacím pirátském hradu i na vzduchové trampolíně, prošly vodním světem, závodily v malém jezírku s lodičkami, rýžovaly "drahokamy" a asi nejvíce se jim líbila dětská džungle v lanovém parku s parádním sjezdem. Park lákal také k odpočinku. 

Naše skvělé paní kuchařky nám usmažily řízky, které jsme s chutí zbaštili a po jablíčkách a pití se jen zaprášilo. Stihli jsme i malou procházku. Výlet byl senzační, počasí nám přálo a už se moc těšíme na další dobrodružství! Také bychom chtěli poděkovat Klubu rodičů Krteček za financování.

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web