Výzva - Sbírka pro Ukrajinu

18.03.2022 09:15

Vážení rodiče, milé děti,

 

rádi bychom vás touto cestou požádali o projevení solidarity s rodinami zasaženými vojenským konfliktem formou zapojení se do potravinové sbírky, kterou za naši školu koordinuje Mgr. Alice Grussmannová (grussmannova@skolaterlicko.cz).

Navázali jsme spolupráci s charitou v Českém Těšíně, která organizuje tuto sbírku. V týdnu od 21.3. do 25.3. můžete zakoupit a přinést zboží do školy. Věci bude každý den přebírat paní sekretářka Edita Fojciková ve své kanceláři vždy o velké přestávce. Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí a sdílejí tuto výzvu.

 

Dle aktuální situace je nutnost zajistit potraviny a zboží uvedené níže:

 

·        Čaj, sirup

·        Dětská krupička a instantní kaše

·        Pohanka, kroupy, vločky

·        Konzervy, olej

·        Trvanlivé mléko

·        Pleny č. 4 a 5

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web