Výlet Zajíčků do podzimní přírody

16.10.2019 06:12

Děti ze třídy ZAJÍČKŮ tento měsíc objevují tajemství podzimní zahrady a lesů. Zkoumají svět barev, vůní a chutí podzimních plodů. V rámci prožitkového učení navštívily 15. října 2019 u p. učitelky v Hradišti zahradu, kde se zapojily do sklizně řepy, zahráli si pohádku „O veliké řepě“ a prohlédly si sklep s jablíčky a zeleninou. Práce dětem šla od ruky a tak zbyl čas i na sběr kaštanů. Pěkné počasí děti vyzvalo i k návštěvě lesa. Tam si vyzkoušely skákat z pařezů, lézt na stromy a stromy obejmout, postavit domečky pro lesní skřítky, házet kaštánky do kbelíku, poslouchat zvuky přírody…

Při chůzi a běhu polní pěšinkou si děti všímaly i krásného výhledu na naše Beskydy.

NAŠIM MALÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM ZAHRADY A LESA PATŘILA ZASLOUŽENĚ I SLADKÁ ODMĚNA!

 Fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web