Výlet za Zbojníkem do Komorní Lhotky

10.09.2014 11:05

Včera se uskutečnil výlet do Komorní Lhotky. Zpočátku jsme měli obavy, že nám počasí nebude přát, ale nakonec se vše vydařilo. V baťůžku si děti nesly dobroty z domova a od nás dostaly pořádný řízeček a svačinku :) Cestou na Ondráš děti plnily různé úkoly, zpívaly si písničky, poznávaly stromy, hádaly hádanky, apod. V cíli si děti daly zasloužený oběd "řízeček" a následovalo dovádění na průlezkách a houpačkách. Některé děti si  koupily i nějakou tu drobnost na památku. :) Dokonce jsme si společně zatancovali v pláštěnkách mezi kapkama deště. Cestou zpátky děti závodily, kdo dříve doběhne k autobusu. Děti byly velice spokojené a my jsme moc rády, že se jim to tak líbilo. Zkrátka výlet jak se patří. :)

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web