Výlet Krtečků do Family parku Skalka

09.06.2022 20:18

Děti ze třídy Krtečků dnes prožily úžasné dopoledne v zábavním Family parku Skalka. Za doprovodu deváťáků (kteří s naší MŠ aktivně spolupracovali během svého studia na II.stupni a kterým tímto mockrát děkujeme) mohli naši "prďošci" zažít ještě více dobrodružství a legrace než kdybychom jejich společnost neměli. Děti nadšeně a bez obav zdolaly jak bludiště vedoucí na vyhlídku po přilehlém okolí tak i autodrom. Hlava se jim nezatočila ani na  hrníčkovém kolotoči a hlasivky jen trochu vykřičely při klikaté a divoké jízdě s Dragonem. Na trampolínách, skákacích hradech a průlizkách se děti unavily tak, že některé usnuly už na zpáteční cestě v autobuse. Ale možná se jim zdálo o zvířátkách, která měly šanci v Minizoo pohladit i nakrmit. Byl to skvělý výlet s bohatými zážitky. Opět máme na co vzpomínat!

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web