Výlet do ZOO

22.09.2020 18:48

V úterý 22.9. děti ze třídy Zajíčků a Myšek vyrazily na výlet do zoologické zahrady v Ostravě. 

Předškoláci se zůčastnili vzdělávacícho programu "Ze života zvířat". Děti bedlivě naslouchaly, vstřebávaly zajímavé informace, ale také aktivně odpovídaly na všetečné otázky odborníků...a za jejich správné odpovědi i vzorné chování se jim dostalo nejen slovní pochvaly, ale ti nejbystřejší obdrželi také malou odměnu. Děti si prohlédli některé expozice, ale čas určený k prohlídce byl příliš krátký....proto se těšíme na další návštěvu v ZOO.

Děti ze třídy Zajičků viděly zvířátek trochu více... o všech jsme si při prohlídce povídali. Pozorovali jsme co jí a snažili jsme se chovat tiše, abychom je příliš nerušili. Líbili se nám velcí sloni, dlouhokrké žirafy, barevní papoušci, pruhované zebry i zvědavé opičky... Parádní byla vyjížďka safari vláčkem, kdy jsme jeli kolem zvířátek přímo v jejich ohradách. Potom jsme řádili na prolézačkách a v písku. Zkrátka jsme si užili krásný sluníčkový výlet a těšíme se, že se za zvířátky zase někdy podíváme!

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web