Výlet do Rožnova pod Radhoštěm

24.05.2022 20:56

V úterý 24.5.2022 se třídy 1.A, 1.B a 2.A společně zúčastnily školního výletu. Děti se prošly Valašskou dědinou. Objevovaly historii, byly velmi zvídavé. Dozvěděly se, jak se kdysi žilo, jak se lidé např. koupali, co jedli, jak se vyráběla mouka nebo jak to vypadalo ve škole. Děti cestou míjely i hospodářská zvířata, pan mlynář nám rozpohyboval mlýn. Při poutavé procházce na čerstvém vzduchu dětem příjemně vyhládlo, tak jsme se vydali na oběd a následně jsme si užili odpoledne plné her a zábavy. Výlet jsme zakončili dobrodružstvím v pohádkovém lese, kde jsme se potkali s vílou, čarodějnicí, rytířem, a dokonce nás málem domů nepustil loupežník. Děti byly ale velmi statečné a dokázaly v jeho lese vypátrat i poklad!

 

 

Fotogalerie: Výlet do Rožnova pod Radhoštěm

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web