Vážíme si naší mateřské planety

04.06.2013 09:29

EKOVLAJKA

Projekt Recyklohraní vyhlásil další úkol,který zněl tvorba ekovlajky.A tak děti rozdělené do skupinek  daly hlavy dohromady a přemýšlely, hledaly podklady ,malovaly, lepily….prostě tvořily.

S výsledkem,ekovlajkou, se pak vyfotily u příležitosti Dne Země. Fotografie byly zaslané do projektu recyklohraní a škole přibyly další body .

 

Projekt Den Země

Tak jako každý rok ,i letos jsme se s žáky ve škole bavili o tom, jak pomoct přírodě,jak se v ní chovat, jak ji chránit. A nezůstalo jen  u slov:vybavení sáčky se děti i učitelé vybrali na pochůzku, směr Babí hora. I když nejde o velký terén, fotografie svědčí o tom, kolik věcí, co do přírody nepatří, děti našly a uklidily kam patří-do odpadkových košů.

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web