Vánoční fotbalový turnaj

02.01.2024 22:28

Ve čtvrtek 21. 12. 2023 uspořádala naše škola tradiční vánoční turnaj v sálové kopané. V těrlické sportovní hale jsme přivítali týmy škol z Horní Suché, Albrechtic a Stonavy. Své síly poměřili žáci dvou věkových kategorií a také žákyně 2. stupně. Do hry se zapojilo celkem 86 sportovců. Přesto se celý turnaj odehrál v pohodové atmosféře bez negativních emocí. Zápasy měly velmi slušnou herní úroveň a často byly velmi napínavé až do závěrečného hvizdu. Naše holky získaly zlatou medaili. Po bezbrankové remíze s týmem Stonavy, dokázaly týmu Albrechtic nastřílet o jednu branku více než dívky ze Stonavy. Starší žáci skončili na třetím místě, přestože dokázali porazit vítězné družstvo Horní Suché hned o dvě branky. Mladší žáci nasbírali celkem 7 bodů, což jim stačilo k zisku 1. místa. Po remíze se Stonavou, porazili Albrechtice 1:0 a Horní Suchou 3:0. Titul krále střelců celého turnaje získala nakonec Míša Ociepková, která dokázala nasřílet čtyři branky. Branky si připsali Matěj Skupnik, Vojta Futerko, Petr Wiglasz, Vojta Stebel a Oliver Fric. Dík patří trenérům místního fotbalové klubu, kteří kvalitně odřídili všech 15 utkání. Dále SRPD, které věnovalo ceny pro všechny fotbalisty a správci haly za velmi vstřícný přístup.

 

 

 

Fotogalerie: Vánoční fotbalový turnaj

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web