Vánoce ve škole

27.01.2016 07:22

V pátek 18. prosince jsme společně s dětmi slavili ve škole Vánoce. Nejdříve je čekalo zábavné učení-děti odpovídaly na otázky z vánočního testu, barvily vánoční baňku a ty nejhezčí byly odměněny. Pak jsme zasedli k vánočnímu stolu. Povídali jsme si o tradicích a zvycích, některé jsme si i vyzkoušeli - např. krájení jablíčka, lití olova/vosku/nebo házení papučí. Na závěr jsme vyslovili společné přání do nového roku. Nezapomněli jsme ani na dárečky. Jako každý rok i letos se obdarovávaly děti ve dvojicích. S pěknými dárky se hned pobavily.

Následovala soutěž „O nejhezčí vánoční stůl“. Děti pracovaly ve skupinkách, nazdobily vánoční stoly, splnily úkol vytvořit báseň se zadanými slovy. Porota vybrala nejhezčí stůl, tentokrát překvapili kluci a nakonec byly všechny děti odměněny sladkostmi.

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web