Vánoce v MŠ Hradiště

16.12.2021 18:37

Ve čtvrtek 16.12.2021 v MŠ Hradiště proběhla vánoční nadílka, spojená se zpíváním u vánočního stromečku. Děti si užily tento slavnostní den plný očekávání. Společně s dětmi jsme připravili vánoční tabuli, kde děti nosili cukroví, za které srdečně děkujeme všem maminkám i babičkám. Společně jsme vyráběli svícny a napjatě čekali na rozbalování dárků. Dopolední svačinku jsme obohatili mufinky od paní Čmielové. Všechny dárky byly úspěšně nalezeny a umístěny pod vánoční stromeček. Po společném zpívání koled u stromečku se dětem rozzářily oči a přišel čas rozbalování. Děti měly ze všech dárků velikou radost.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem rodičům za velmi dobrou spolupráci. A velký dík patří rodinám, které zakoupily dětem dárky pod stromeček. Rodina Kuběnská, Matajszová, Bajerová, Sobková, Jendrišáková, Sdružení dobrovolných hasičů Těrlicko – Hradiště a SRPD při ZŠ a MŠ Těrlicko - Hradiště.

Chtěli bychom popřát všem rodičům i dětem radostné Vánoce plné pohody a v novém roce hlavně zdraví.

Kolektiv ZŠ a MŠ Hradiště.

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web