Úspěch v okresním kole chemické olympiády

06.03.2024 08:59

V úterý 5.3.2024 se žák 9.A Jan Válek účastnil okresního kola chemické olympiády na téma "Látky v živých organismech", která se konala na ZŠ 1.Máje v Havířově. Olympiáda zahrnovala nejen teoretickou, ale i praktickou část v laboratoři, kde žáci zkoumali vlastnosti vitamínu C. Z celkem 26 soutěžících skončil Honza na úžasném 2.místě a bude naši školu reprezentovat na krajském kole chemické olympiády v Ostravě. Gratulujeme Honzovi ke krásnému úspěchu.
Děkujeme také všem žákyním (Knápková Nikol 9.A, Kolebačová Tereza 8.B, Kaluská Anna 8.B, Barabaszová Zuzana 8.A a Tomková Michaela 8.A), které se s chutí zapojily do řešení školního kola.

Fotogalerie: Úspěch v okresním kole chemické olympiády

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web