Týden karnevalového veselí

16.02.2021 19:16

JIž minulý týden jsme si s dětmi začali povídat o tradicích Masopustu a s ním spojeného vvrcholení ve formě karnevalu a přehlídky masek (ve čtvrtek 18.2.). Tento týden se zábava ve třídách po-ma-lu "rozjíždí naplno" a na děti v rámci vzdělávacích nabídek čeká především tanec, soutěže a všeobecné veselí.

Již v úterý se děti na jednotlivých třídách "oblékly" do určených barev a s tím souvisel jejich celý "Barevný den". Děti si napříkad vyráběly barevné čepičky, soutěžily v rychlosti, obratnosti, znalostech spojené s určitou barvou, vyhledávaly charakteristické věci ve stanovených barvách nebo malovaly pro určitou barvu typický objekt. Děti si zatím užívají prima zábavu a v hudebním i tanečním řádění se jistě těší na čtvrteční karneval.

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web