Švihadlový král - 8.10.

08.10.2014 20:12

Ve středu 8. října 2014 proběhla tradiční soutěž v přeskoku přes švihadlo „Švihadlový král“. Soutěže se zúčastnilo 67 žáků 1. stupně naší školy. Ceny a drobné odměny soutěžícím věnovalo SRPD při ZŠ Těrlicko. Organizačně soutěž zajistil p. učitel Z. Skotnica a p. učitelka L. Krplová.

     Kromě prvních tříd děti soutěžily ve dvou kolech. Pokud v prvním kole dosáhly 100 přeskoků bez chyby, postoupily do druhého kola. Zde již musely skákat, jak nejrychleji dokázaly ve vymezeném čase 30 sekund. Přeskoky z obou kol se sčítaly. Naši prvňáčci soutěžili jen v prvním kole.

      Absolutním vítězem se stal Tomáš Blus z 5. ročníku se 190 body. Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím přejeme mnoho sportovních úspěchů na dalších sportovních akcích.

výsledky

fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web