Švihadlový král - 27.2.2013

28.02.2013 15:44

Švihadlový král 27. 2. 2013

     Ve středu 27. 2. 2013 se všechny děti od 1. do 5. třídy sešly v tělocvičně - někteří jako soutěžící a zbytek jako diváci. Výběr v třídních kolech byl velice těžký. V některých třídách jsou tak dobří „švihadláři“, že by se mohla školního kola zúčastnit i celá třída.

     Ve školním kole si zasoutěžilo celkem 55 dětí. Prvňáčci se teprve přes švihadlo učí skákat a velcí přeborníci ještě nejsou, proto soutěžili chlapci s děvčaty společně. Další dvě kategorie již byli rozděleni zvlášť chlapci a děvčata. Velmi silnou kategorií byla děvčata 4. a 5. tříd. V ní soutěžilo 16 dívek a první tři místa se lišila jen o jediný bod.

     Celkovým vítězem se ale stal chlapec – a to Jan Franek ze IV. A.

                                                                                          Mgr. L. Krplová

Výsledky

Fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web