Strašidla v mateřské škole v Hradišti

05.11.2021 18:34

První týden v listopadu jsme si s dětmi v Hradišti užili zábavu plnou strašidel a radosti. Vyráběli jsme strašidla, duchy z keramiky a dlabali dýni. Tahali jsme čarodějnickou havěť z krabice, lítali na koštěti a skákali v pytli. Na závěr týdne jsme uspořádali strašidelný den, kdy jsme všichni přišli v kostýmech strašidel a v naší školce bylo opravdu strašidelně. Děti si užili módní přehlídku strašidel, strašidelné disciplíny a rovněž jsme s dětmi umíchali magický lektvar. S dětmi jsme podnikli strašidelnou výpravu, kde děti plnily různé úkoly, za které na závěr děti našly poklad.  Děti si celý týden náramně užily a pokud neodešly domů, straší ve školce ještě teď……AUUUUUUU…..

Fotogalerie: Strašidla v mateřské škole v Hradišti

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web