Strašidelné odpoledne u druháků

06.11.2022 21:27

V pátek 4. 11. 2022 odpoledne se sešly děti 2. tříd i se svými příbuznými ve vestibulu školy. Program začal krátkou scénkou paní učitelek (Vodnice a Smrtky), které se hádaly o duši naší skvělé paní asistentky Věrky Unuckové. Pak předvedly děti taneček, básničky a písničku, které si připravily pro rodiče. Následovala dílna, kde se vyráběl dýňový zápich do květináče, strašidýlko z papírového sáčku, lucernička ze zavařovací sklenice a hejkalova maska. Do tvoření se poctivě zapojily celé rodiny. Vzhledem k počasí se poté konal světýlkový průvod v doprovodu hudby a rytmických nástrojů v prostorách školy. Nakonec děti dostaly dopis od školního strašidla a v truhle na všechny čekala sladká odměna. 

Akce byla vydařená, děti i rodiče odcházeli spokojení a to nám udělalo největší radost. 

Děkujeme SRPD  za finanční příspěvek a rodičům za zajištění občerstvení a pomoc s úklidem. 

Paní učitelky 2. A a 2. B

 

Fotogalerie: Strašidelné odpoledne u druháků

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web