SRPD PŘI ZŠ TĚRLICKO – OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2021

04.01.2022 14:44

 

Jako každým rokem i v letošním roce 2021 se podílelo SRPD při Základní škole v Těrlicku ve spolupráci s obcí Těrlicko na zajištění dopravy, občerstvení, sladkých nebo věcných odměn pro žáky celé základní školy.

Díky příspěvkům rodičů se podařilo doplnit i technické vybavení školy. Jednalo se o školní pomůcky, které se staly nedílnou součástí moderní výuky. Také se zakoupily výtvarné pomůcky pro žáky na celý školní rok. Finanční dar obdržela školní družina, který bude použit na sportovní a vědomostní soutěže pro žáky, kteří docházejí v odpoledních hodinách do družiny. Finančním příspěvkem byl také podpořen pobyt žáků ve škole v přírodě. A odměny pro děti získala i školní knihovna, která pro děti připravila pod vedením paní asistentky Unuckové řadu aktivit, které mají podpořit zájem dětí o čtení a knihy.

Více informací naleznete v přiloze zde.

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web