Sportovní úspěch žáků ZŠ Těrlicko

17.05.2017 21:29

Výborného sportovního výsledku dosáhli žáci naší školy ve Štafetovém poháru, běžecké soutěži pro žáky 1. stupně základních škol, kterou pořádá Český atletický svaz pod patronátem mistryně světa Ludmily Formanové.

Žáci vyhráli běhy okresního kola a z 1. místa postoupili do kola krajského.

V krajském kole 16. května obsadilo družstvo oslabené neúčastí nemocných dětí pěkné 9. místo, když na medailové pozice jim scházelo pouhých 20 sekund. Blahopřejeme.

Blahopřejeme Matěji Michejdovi, Katy Pelikánové, Miriam Kotáskové, Jakubu Chrobokovi, Patriku Klimszovi, Nicol Návratové, Štěpánu Nogolovi, Ondřeji Przybylovi, Jakubu Szymonkovi, Ondřeji Mrvovi, Barboře Szymonkové, Adéle Martinákové, Lucii Křištofové, Nikol Knápkové, Ondřeji Divokému, Davidu Poledníkovi, Kristině Svobodové, Markétě Szkibikové, Patriku Polachovi.

 

Vladimír Balajka

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web