SPORTOVÁNÍ, TO NÁS BAVÍ...

11.01.2022 20:40

Každé úterý chodí naše nejstarší děti, ze třídy Myšek, do tělocvičny ZŠ, kde se jim věnuje trenér havířovského sportovního klubu, Marek. S dětmi zábavnou a hravou formou protahují svá těla, procvičují všechny svaly a občas jim dává i pořádně do těla. Děti jsou nadšené a to také možná proto, že s nimi cvičí „profík“ a k tomu„chlap“. Cvičení je velmi pestré a vede k všestrannému rozvoji těla i ducha, ve smyslu týmové práce a citu pro fair-play.  Marek se snaží v dětech vzbudit lásku k pohybu, ukázat různé druhy sportu, možná i odhalit sportovní talent, ale hlavně vytvořit pozitivní vztah k pohybu. A právě o to nám při těchto aktivitách jde.

Už dost čtení a 3,2,1,start, jde se sportovat!

 

PS: Všechny fotografie a videa ze „SPORŤÁČKU“ budeme přidávat na náš web nebo na FB, aby Vám nic neuniklo. 

 

VID_20220111_100334.mp4 (48127874)

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web