Společná píseň "Music in me"

16.03.2023 06:01

V pátek 10. 3. 2023 se sešli žáci 3. - 9. tříd na spojovací chodbě na prvním stupni, aby si společně zazpívali píseň "Music in me". Tuto píseň napsal belgický skladatel a dirigent Bert Appermont u příležitosti 2. ročníku Evropského dne hudební výchovy, který se koná právě dnes. Smyslem této akce je propojit děti a mládež z celé Evropy, kdy si nejlépe v dnešní den tuto píseň všichni zazpívají a připomenou si, jak je hudba a radost ze společného zpívání, hraní a muzicírování v životech dětí, mládeže a také dospělých důležitá. Velké poděkování patří nejen našim žákům, kteří se píseň a její jednotlivé části naučili, ale také všem, kteří se na této akci podíleli (ať už při nacvičování zpěvu a pohybu písně s dětmi, nácviku správné anglické výslovnosti či ozvučení a organizaci).

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web