Soutěž ve školní knihovně

26.04.2022 10:13

BŘEZEN je označován, jako měsíc čtenářů. Je to celostátní akce, která podporuje a propaguje četbu knih. Koná se každým rokem a to už od roku 2009.

Naše školní knihovna využila této příležitosti a připojila se formou soutěže. Děti mohly ve školní knihovně plnit různé úkoly, které se týkaly právě knih. V soutěži si děti procvičily nejen čtení, ale i psaní, počítání a vyhledávání v textu. Pak jen netrpělivě čekali, kdy proběhne losování. Sedm výherců dostalo od SRPŠ (Sdružení rodičů a přátel školy) a naší obce knihu, kterou zakoupilo právě pro tuto událost.

Děkuji všem dětem, které se zúčastnili.

Jiří Žáček napsal:

 ,, Chcete zmoudřet? Můj ty světe – otevřete knížku – čtěte!“

 

za školní knihovnu Věra Unucková

           asistent pedagoga

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web