Soutěž - kuličková dráha

03.05.2019 11:14

V pátek 26.4.2019 proběhla soutěž konstruktérů kuličkových drah. Tento den se nám v učebně Fyziky sešlo 15 kuličkových drah a jejich autoři. Bylo vidět, že každý k zadanému úkolu přistupoval rozdílně. Objevily se dráhy stolní, tedy takové, které si položíte na stůl, ale také dráhy "stolní", které použijete místo stolu. Pestrá paleta konstrukčních přístupů, tvarů barev, nápadů, velikostí... 

Vítězové byli všichni, kteří se této soutěže zúčastnili. Ale nebyla by to soutěž, aby neměla opravdové vítěze. Tak tedy:
 
1. místo "Lesní dráha" Daniela Paskudy a Sebastiana Lyčky
2. místo "Raketa" Honzy Barabosze
3. místo Vesmírná dráha" Klaudie Lehnertové
 
Vítězům gratulujeme, všem ostatním děkujeme za účast.
 
Fotky najdete tady.
 
 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web