SKVĚLÝ ÚSPĚCH V KRAJSKÉM KOLE DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY

11.04.2024 11:16

V pondělí 8. dubna se do Ostravy sjeli nejlepší řešitelé okresního kola dějepisné olympiády, aby si vyzkoušeli úskalí kola krajského. Do kategorie pro základní školy a víceletá gymnázia bylo přihlášeno celkem 24 žáků. Už přivítání bylo velmi příjemné, neboť pro každého účastníka připravil ostravský magistrát balíček upomínkových předmětů a organizátoři natiskli pamětní listy. Naši školu reprezentovala Marie Tomanová z 9.A, která se ziskem 69,5b z celkových 80 b, získala úžasné 5. místo. Pět nejlepších řešitelů má šanci být nominováno do celostátního kola, které se bude konat na univerzitě v Hradci Králové. Na třetí místo chybělo Marii pouze půl bodu. Mezi základními školami by brala bronz. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

zs-a-viceleta-gymnazia-vysledky-krajskeho-kola-do-2024.pdf

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web