Školní výlet II.B, III.A - 14.6.

21.06.2016 16:50

Ráno o půl sedmé pro nás přijel autobus a všichni jeli do Westernového městečka v Boskovicích.

     Konečně jsme byli tam! Mezitím než přijely ostatní školy, proběhla výměna korun za dolary. Až přijely všechny školy, čekalo nás první představení, což byla koňská show. Po ní jsme se všichni rozešli na různé atrakce, např. bludiště, hledání diamantů v písku, pastva koz… V poledne byl další program. Paní s pistolemi a biči. Po druhém vystoupení byl opět rozchod. Najednou si všichni utíkali pro pláštěnky nebo nepromokavé bundy, protože začalo pršet, ale za pár minut přestalo. O půl druhé jsme viděli poslední vystoupení a to bylo divadlo o Sedmi statečných, ale dříve než se šlo dolů po stezce na divadlo, tak všichni museli sbírat odpadky, abychom dostali památeční dolar. Potom se musely všechny třídy seřadit a pomalu jsme chodili po stezce dolů, kde si třídy sedly na tribuny a začalo divadlo. Některým se to líbilo a některým ne.

     Jakmile divadlo skončilo, všichni pomalu odcházeli k autobusům. A jeli jsme do Těrlicka. V Těrlicku jsme byli před šestou hodinou. Celý výlet byl super!

                                                                                             Kristina Svobodová, III. A

 

…Změnili jsme si české koruny za dolary a šli jsme si něco koupit. Kluci si hlavně kupovali zbraně a holky řetízky, kamínky…                                                                             Nicol Návratová, III. A

 

…Seděla jsem v autobuse s Eliškou. Když jsem byla na náměstí, házela jsem si míčkem, který jsem si koupila. Eliška si koupila zkameněliny. Byla hodně šťastná!...

                                                                                               Tereza Klímová, III. A

 

fotogalerie

                              

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web