Školní výlet II.A

25.06.2015 21:22

Školní výlet

     Ve čtvrtek jsme jeli na školní výlet na Skalku. Jeli jsme autobusem a vlakem. Dojeli jsme až do Mostů u Jablunkova.

     Od vlaku jsme šli po asfaltové cestě a pak lesem. Uviděli jsme studánku a dali jsme si přestávku. Když jsme šli dál a dál, uviděli jsme chatu. Jmenovala se Skalka. Koupila jsem si nanuk, hranolky, pití a bonbón. Potkali jsme jiné děti. Hráli jsme si na válku. Měli oběd a my jsme jim zatím přebrali místo. Chystali jsme se na válku. Při prohlížení lesa jsme našli poklad. Utíkali jsme na naše území. Otevřeli jsme box, ve kterém byly různé věci. Z boxu jsme si vzali kartu a přečetli jsme si ji.

     Výlet byl u konce a my jsme se řadili do dvojic. Děti, které chtěly dělat válku, vyšly z chaty. My jsme už ale odcházeli. Šli jsme stejnou trasou na vlak a přestoupili jsme na autobus. Jeli jsme už domů.                                                                                                    Tereza Klímová II. A

 

 

…..Moje nejlepší zážitky byly, když jsme viděli hada a žábu. Také jsme viděli krásné koně a mohli jsme si je pohladit. U chaty byly dokonce i ovce….                          Katy Pelikánová II. A

 

…..Ještě než jsme šli do kopce, viděli jsme spoustu věcí a zvířátek, například koně, žábu, hada, ovce, různé brouky, velké mravence, potůček, stromy a různé ptáčky…

                                                                                                                              Eliška Siekierová II. A

 

…..Nahoře jsem si koupila nanuk, knoflík pro štěstí a hranolky. Byly tam děti na škole v přírodě a chystali jsme se s nimi na válku. Ale oni měli odpolední klid. Tak jsme si hráli na průlezkách a trampolíně

     Ve dvě hodiny jsme pomalu šli dolů. Cestou zpátky, když jsme jeli autobusem, někteří tak křičeli, že i pan řidič říkal paní učitelce, ať nám řekne, že nemáme křičet…

                                                                                                                            Kristina Svobodová II. A

 

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web