Školní výlet - Chotěbuz

25.06.2015 21:38

Školní výlet

Žáci 1.A a 2.B třídy se letos rozhodli, že navštíví koňskou farmu. Ráno jsme se sešli na náměstí a vyčkali příjezdu MHD, kterým jsme se dopravili na vlakové nádraží. Další cesta následovala vláčkem. A kam jsme jeli? Cílem naší cesty byl Chotěbuz. Cestou k Stáji U Luka jsme míjeli vojenské bunkry. Když jsme míjeli poslední z bunkrů, otevřela se před námi krajina, protože jsme vyšli z lesa na kopec a v dáli jsme uviděli koně a krávy s telátky, kteří ke stáji také patří. V areálu nás vřele přivítali, ukázali nám stáje a připravili si pro nás program – hry, jízda na koních a úžasná jízda svatebním kočárem. Na závěr jsme opékali. Odpoledne jsme se rozloučili a na louce u jednoho z bunkrů jsme si povídali o koních, kravičkách, o vojenských zákopech a bunkrech. Poté jsme se vydali na zpáteční cestu. Druhý den ve škole děti ještě nakreslily své zážitky a žáci 2.B třídy své zážitky také napsaly v krátkém slohu.

                                                                                                    Napsala Mgr. Iveta Melicharová

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web