Školní přebor ve stolním tenise

07.03.2012 20:29

V sobotu 25. 2. 2012 se uskutečnil školní přebor žáků 2. stupně ve stolním tenise, který proběhl v tělocvičně naší školy. Žáci se utkali mezi sebou ve dvou kategoriích 6. a 7. třídy, 8. a 9. třídy. Soutěže se účastnilo 20 žáků. Mezi mladšími žáky suverénně zvítězil Vojtěch Stoszek z 6. A. Mezi staršími žáky si nejlépe vedl Jiří Žvak z 8. B. Poděkování za pomoc při organizaci turnaje patří panu Karlu Staśovi a paní učitelce Monice Pelikánové, kteří se ujali role rozhodčích. Hodnotné ceny pro vítěze věnovalo SRPD při ZŠ Těrlicko. Organizaci turnaje zajistil pan učitel Zdeněk Skotnica. Poděkování patří také rodičům, kteří přišli podpořit své ratolesti v turnaji.

Zde si můžete prohlédnout několik fotek z tohoto turnaje.

Výsledky školního přeboru ve stolním tenise

6. a 7. třídy

   

1.

Stoszek

Vojtěch

2.

Machů

Jakub

3.

Pohli

Filip

4.

Tomková

Monika

 

 

 

8. a 9. třídy

 

 

1.

Žvak

Jiří

2.

Jaworski

Michal

3.

Baroň

Jakub

4.

Mrázek

Daniel

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web