Recyklohraní - zářivka budoucnosti

01.04.2014 11:15

Enigma 

byl přenosný šifrovací stroj, používaný k šifrování a dešifrování tajných údajů. Byla používána od počátku dvacátých let dvacátého století, nejdříve pro šifrování civilních zpráv, později ji začaly používat i armády a vlády některých zemí, například Německo ve 2. světové válce…………

 

…………….. tak začíná úvod k dalšímu úkolu z projektu recyklohraní.

Úkol Enigma byl tak trochu tajemný, luštili jsme tajemné zprávy, hádali nebo hledali řešení. A také jsme tvořili a vymýšleli si. Fantazie dětí neměla meze.

Hlavním úkolem bylo vytvořit ZÁŘIVKU BUDOUCNOSTI. Pracovali jsme ve skupinkách, využívali materiál určený k recyklaci. Jestli se nám to povedlo posuďte sami na fotografiích, které zachycují naši práci i její výsledky. Práce nás bavila. 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web