Recitační soutěž - "Poeta roku"

14.05.2021 20:12

....a je to tady...

Odborná porota, ve složení učitelů Základní školy Těrlicko (Mgr. Michaely Janíkové a Mgr. Lucie Večerkové) a paní učitelky Lenky Vlachové, se shodla, že vítězem letošního ročníku recitační soutěže a tedy "Poetou roku" se stane: Nikolka Zuskinová, II.místo obsadila Laura Stiasna a III. místo získal Felix Konderla.

Široká veřejnost se aktivně zúčastnila hlasování, které bylo bylo možno sledovat na fcb obce Těrlicko a za Miss poezie zvolila 168 hlasy Elišku Kotasovou, II. místo se 136 hlasy obsadila Nikolka Zuskinová a III. místo získala s 36 hlasy Anežka Kotasová.

Děkujeme rodičům za domácí přípravu "recitátorů", dětem za odvahu vystoupit a prezentovat se, odborné porotě za kritický přístup a všem, kteří si našli čas, vychutnali si dětský přednes a hlasovali.

https://youtu.be/HScsOkj7W08

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web