Raketou na Mars

16.04.2021 13:26

Konečně se třídy mateřské školy rozezvučely veselým hlasem, převážně, předškoláků. A neuběhl ani týden a naše školka se změnila ve vesmírný prostor. Děti si totiž začaly povídat o planetách, mimozemských civilizacích nebo pohybu kosmických lodí. Všichni jsou nadšení! 

Tvoříme (vesmírné lodě i ufouny), povídáme si (o planetách), vyrábíme (rakety, do kterých následně foukáme a ony letí...), dozvídáme se spoustu nových informací (např.jaký je život ve vesmíru nebo co je to Měsíc), hrajeme si (na hvězdy, které obíhají okolo Slunce), stavíme rakety ze všech (ne)možných materiálů! Je to úžasné! Jsme opět spolu, s kamarády ve školce a je nám tu fajn.

Takže naši nejstarší "kosmonauti" zdraví všechny kamarády, kteří ještě s námi nemohou vyrazit na vesmírný let za společným dobrodružstvím v MŠ a doufáme, že se brzy otevřou třídy pro všechny naše děti.

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web