Radovánky aneb 40 let v cirkuse

01.06.2022 21:09

Naše děti oslavily svůj svátek už 31.5. na opravdu velkolepé show, kterou jsme připravili (také) u příležitosti oslavy 40-ti let existence naší zábavně-vzdělávací instituce - tedy mateřské školy. Krátkým, ale úžasným vystoupením s originálními kostýmy, se představily naše tři třídy. Prezentovaly se také děti, které navštěvovaly kroužek angličtiny, předškoláci rozhýbali svá pružná těla dechberoucími akrobatickými kousky a na závěr jsme společným tancem dokázali, že jsme skvělá parta. Nejstarší děti ze třídy Myšek byly pasovány do řádu školáčků a na památku dostaly "myšácká"trička. Během  odpoledne všechny přítomné děti mohly využívat řetízkový kolotoč, houpací lodičky a monumentální skákací hrad. Věříme, že děti si svůj den báječně užily a že budou mít na co vzpomínat....

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web