PŘESPÁVÁNÍ VE ŠKOLE S NAŠIMI PRVŇÁČKY

03.06.2021 13:12

Ve čtvrtek 3. června si prožili Námořníci z 1.B. spousty zábavy a nevídaných zážitků. Čekalo je totiž první přespávání ve škole. V 17:30 hodin odevzdali rodiče svá dítka paní učitelce a paním asistentkám a dobrodružství začalo. Nejprve se Námořníci vyběhali v parku, kam také přijela donášková služba s výbornou pizzou upečenou v místním pohostinství. Následovaly hry u školy, a poté to nejzajímavější – prohlídka prázdné školy a prozkoumání těch nejtemnějších a nejzáhadnějších míst ve škole. Venku se začalo stmívat, děti si užívaly diskotéku a večer se schyloval ke konci. Ovšem Námořníky čekalo ještě jedno překvapení. Jedni z ochotných rodičů si pro děti připravili stezku odvahy vedoucí od školy na nedalekou zahradu. Cesta byla lemovaná svíčkami a na zahradě měli Námořníci splnit několik úkolů, aby si zasloužili sladkou odměnu. Není tedy divu, že ve třídě na žíněnkách usnuli jako miminka. Ráno si všichni pochutnali na buchtách, palačinkách, závinech a dalších dobrotách, které s láskou maminky připravily, a páteční výuka mohla začít.

 

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web