Předškoláci navštívili 1.třídy

16.02.2020 17:24

V pátek se děti ze třídy Myšek vydaly do 1.tříd Základní školy v Těrlicku, kam se většina z nich již po letních prázdninách chystá. Předškoláci se rozdělili, aby mohli nakouknout na styl výuky jak do 1.A tak do třídy 1.B. Prvňáčci našim předškolákům předvedli, jak krásně čtou, počítají i píšou, jak pohotově reagují na otázky, hlásí se, nevykřikují, i když všichni všechno vědí. Naše děti se mohly také zapojit a zjistily, jak to opravdu probíhá ve výuce, a že i učení může být zábava.

Děti ze třídy Myšek pozvaly své kamarády z 1.tříd k nám do MŠ zase v březnu, kdy proběhne "oficiální pasování" předškoláků na školáky. Takže žádné lenošení a hurá nacvičovat, ať se také předvedeme...

skolaterlicko.cms.webnode.cz/ms-terlicko/fotky/

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web