Pololetní vysvědčení v 1. třídách aneb kdo si hraje, nezlobí

03.02.2022 08:10

31. 1. 2022 se rozdávalo pololetní vysvědčení. Pro prvňáčky to bylo jejich úplně první školní ohodnocení. Měli se z čeho radovat, protože všichni z 1. A i z 1. B získali samé jedničky. Protože my, jejich paní učitelky, sledujeme jejich cestu už od září, víme, že si všichni zaslouží velkou pochvalu. Domů si odnesli malované kamínky, vyškrabávací obrázky nebo knížky.  Další odměnou pro ně byla návštěva herny Prckův ráj v Havířově. Tam už všichni věděli, že mají krásné vysvědčení, a mohli si bez starostí užít dovádění např. na trampolíně, v bazénku s míčky, v bludišti, na horolezecké stěně nebo v dětských vozidlech. Po takovém dovádění se jim jistě bude od února krásně začínat nové pololetí.

Paní učitelky: Veronika Budíková a Šárka Škrobánková

 

 

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web