Pasování na čtenáře

09.06.2022 14:49
Do třetice všeho hezkého si prvňáčci užili milý program, který pro ně připravila Knihovna Těrlicko. Děti byly pasovány na Čtenáře úžasnou spisovatelkou z našeho kraje, paní Zuzanou Pospíšilovou. Paní spisovatelka dětem přečetla, připravila si pro ně čtenářské úkoly, zapojila děti do děje svých knih a jako vrchol se proměnila v paní královnu, která žáčky uvedla do stavu čtenářského. Děti si jako památku na tento den odnesly knihu s jejím podpisem, svou osobní kartičku do knihovny a nezapomenutelný zážitek. 
 
Paní učitelky prvňáčků by chtěly tímto moc poděkovat paní knihovnici za nápad a realizaci a paní spisovatelce za příjemnou atmosféru, která dětem vykouzlila úsměvy na tváři! 

Fotogalerie: Pasování na čtenáře

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web