Pasování malého čtenáře

25.06.2015 23:34

Pasování malého čtenáře

 

Není to tak dávno, co do školních lavic poprvé zasedli prvňáčci. Každý den se učili něčemu novému, krom nového učiva zažili i mnoho zábavy a úsměvných situací. Jak to ve škole bývá, také mnoho povinností. Nemají si co zoufat, se všemi nástrahami a výzvami, které na ně škola kladla, si poradili bravurně.

Tak tomu bylo i dnes. Je pondělí, 22. 6. 2015, a pro naše prvňáčky nastala slavnostní chvíle, kdy před vedením školy a před sebou samými předvedli, jak zvládli čtení a dokázali tak, že už si mohou sami přečíst knížku, encyklopedii nebo informace, které naleznou pomocí počítače. V tento den byli pasováni na MALÉHO ČTENÁŘE. Napětí z očekávání uvolnili a slavnostní událost zpestřili žáci 4.tříd, kteří si pod vedením paní zástupkyně Mgr. Dagmar Wawroszové připravili přednes básní.

Prvňáčci si na památku odnesli knížečku s věnováním, kterou jim předal pan ředitel PaedDr. Vladimír Balajka.

                                              

                                                           zapsala Mgr. Iveta Melicharová

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web