Pasování MALÉHO ČTENÁŘE

11.06.2013 13:43

PASOVÁNÍ MALÉHO ČTENÁŘE

 

Není to tak dávno, co do školních lavic poprvé zasedli prvňáčci. Každý den se učili něčemu novému, krom nového učiva zažili i mnoho zábavy a úsměvných situací. Jak to ve škole bývá, také mnoho povinností. Nemají si co zoufat, se všemi nástrahami a výzvami, které na ně škola kladla, si poradili bravurně.

Tak tomu bylo i dnes. Je pondělí, 10. 6. 2013, a pro naše prvňáčky nastala slavnostní chvíle, kdy před vedením školy a před sebou samými předvedli, jak zvládli čtení a dokázali tak, že už si mohou sami přečíst knížku, encyklopedii nebo informace, které naleznou pomocí počítače. V tento den byli pasováni na MALÉHO ČTENÁŘE. Napětí z očekávání uvolnili a slavnostní událost zpestřili žáci 4. A třídy, kteří si pod vedením paní zástupkyně Mgr. Dagmar Wawroszové připravili dramatizaci Oldřicha Mikuláška „Pohádku o brněnském krokodýlovi“ a předvedli úroveň čtení.Přečetli od Lva Nikolajeviče Tolstého povídku „Žralok“.

Prvňáčci si na památku odnesli knížečku s věnováním, kterou jim předal sám pan ředitel  PaedDr. Vladimír Balajka.

                                              

                                                                                   Mgr. Iveta Melicharová

 

fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web