OKRESNÍ HALOVÝ TROJBOJ V HAVÍŘOVĚ A VELIKONOČNÍ TROJBOJ ALETICKÝCH PŘÍPRAVEK

20.03.2015 10:07

OKRESNÍ HALOVÝ TROJBOJ V HAVÍŘOVĚ A VELIKONOČNÍ TROJBOJ ALETICKÝCH PŘÍPRAVEK

Dne 15. 3. 2015 se v Havířově uskutečnil Okresní halový trojboj v atletice. Trojboj uspořádala TJ Slavie Havířov v tělocvičně ZŠ M. Kudeříkové. Trojboj poctil svou účastí evropský a světový šampion v běhu na 400 m Pavel Maslák.

Za účasti okolo stovky dětí ve všech kategoriích od přípravky až po dorost obsadil Ondřej Staś ve své kategorii 2. místo. (40 m - 6,5 s, dálka - 428 cm, výška - 125 cm)

Celá fotogalerie

Další sportovní událostí pro malé atlety byl Velikonoční trojboj atletických přípravek, který proběhl 30. 3. 2015, taktéž na ZŠ M. Kudeříkové. I zde ZŠ Těrlicko ukázala, že má solidní atletickou základnu a získala celkem 4 medaile. Mezi nejúspěšnější patří David Poledník (1. místo), Katy Pelikánová (2. místo), Filip Chrobok (3. místo), Jan Pelikán (3. místo), Jakub Pelikán (4. místo), další umístění viz příloha.Celá fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web