Odpoledne s hokejisty HC Oceláři Třinec

16.05.2012 13:01

Odpoledne s hokejisty HC Oceláři Třinec

V době,kdy žijeme Mistrovstvím světa v hokeji jsme očekávali ve škole zajímavou návštěvu.Byli to hokejisté z HC Oceláři Třinec Martin Lojek a Jiří Polanský.Uvítali jsme je, jak se na správné sportovce patří ,na hřišti za školou.Nejdřív jsme jim představili naši školu,dokonce s krátkým kulturním programem.V dalších chvílích již odpovídali na všetečné otázky ,které si žáci na ně připravili.Co všechno jsme se ze života sportovců nedověděli!

Děti chtěli vědět,jak se ke kariéře hokejistů dostali,jak se učili,který hokejista je jejich kamarád,jestli v jejich šlépějích půjdou i jejich děti ,jestli a jak byli zraněni,nebo kde berou hokejky .Otázek bylo hodně.Pak si naši hosté zahráli s dětmi florbal.Následovala autogramiáda,kdy se podepisovaly nejen fotografie a plakáty,ale i  památníčky,čepky či šály s logem .Na památku od nás dostali pamětní medaile vyrobené dětmi v keramickém kroužku a pak s příslibem,že za rok přijedou jsme se rozloučili.Všichni jsme konstatovali,že to byla návštěva příjemná a milá.

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web