Objevujeme, poznáváme a sportujeme v březnu

16.03.2022 23:19
I v březnu panuje v naší školce radostná atmosféra plné poznání, objevů a legrace. 
Kulturní život obohatila návštěva těrlického kina u pohádky Tajemství staré bambitky. Hodně jsme četli a některé děti navštívily knihovnu, kde spolu s paní knihovnicí objevily spoustu krásných pohádek a nových příběhů. Březen tradičně knížkám patří.
 Třída Zajíčků podnikla výpravy za poznáním centra obce a ve společném projektu si okolí náměstí 
a jeho budovy ztvárnili na velkoformátový papír a odprezentovali rodičům v prostorách MŠ.
Jarní prázdniny utekly jako voda a nastal čas užít si pořádně ještě poslední zbytky sněhu, zažít legraci a sportování na čerstvém vzduchu. Nejočekávanější akce března   - lyžařský kurz pro předškoláky odstartoval 14.3
 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web