NAUČNÁ STEZKA TĚRLICKÉ MOKŘADY

08.05.2014 17:14

V pátek 16.května pojedou předškoláci autobusem 8,50 za poznáním svého blízkého okolí….

…projdou  NAUČNOU STEZKU  TĚRLICKÉ MOKŘADY

Naučná stezka vede podél meandrů vodního toku Stonávka v horní záchytné nádrži vodního díla Těrlická přehrada zajímavým přírodním prostředím lužního a mokřadního charakteru. Na informačních tabulích se děti seznámí nejen s řekou Stonávkou, ale i s hlavními dřevinami a rostlinami lužních lesů a vodních ploch a jejich zajímavými obyvateli. Získané informace si ihned ověříme a doplníme o vlastní pozorování.

Myslete na to, že děti půjdou po stezce i trávou (nastříkejte je, prosím, proti klíšťatům), přizpůsobte oblečení i obuv terénu.

Návrat opět autobusem 10,55 – akorát na oběd…

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web