Náš příběh nikdy nekončí

26.06.2026 20:51

Letošní závěrečné video nese podtitul “loučení a nové začátky”. Deváťáci definitivně vyrážejí vstříc středním školám, páťáci přecházejí na druhý stupeň a rovněž třeťáky čeká změna třídních učitelů. S dosavadními učiteli se sice už nebudou potkávat přímo v lavicích, ale o to víc se na sebe budou usmívat a zdravit se na školních chodbách. Jedno loučení je však pro naší školu obzvlášť emotivní. Po letech neuvěřitelně obětavé práce odchází do pedagogické výslužby paní učitelka Mgr. Ludmila Krplová, které ze srdce děkujeme za její lidskost i nekonečnou trpělivost a do dalších let jí přejeme hlavně pevné zdraví.

Obrovské DÍKY patří také všem zaměstnancům za jejich celoroční nasazení a všem dětem i dospělým přejeme nádherné léto plné sluníčka, odpočinku a parádních prázdninových zážitků!

Mgr. Jiří Jekl a tým ZŠ a MŠ Těrlicko

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web