NÁBOJ JUNIOR 2016

28.11.2016 11:15

V pátek 25. 11. 2016 se čtveřice našich žáků rozjela do Ostravy na Gymnázium Olgy Havlové, kde se utkali v litém matematicko - fyzikálním souboji s dalšími 42 teamy o vítězství v soutěži NÁBOJ 2016. Tato čtveřice, složená ze dvou osmáků a dvou deváťáků, se prala velmi statečně. Na vítězství nedosáhli, ale neztratili se a se svým umístěním na 30. místě mohou být spokojeni už proto, že 23 teamů před nimi byli gymnazisté nebo žáci matematických tříd.

Pro naše reprezentanty (Báru Godulovou 8.A, Karla Juchelku 9.A, Broňu Kotulu 8.A a Štěpána Martináka 9.A) to byla především velká zkušenost. Spolupráce ve skupině, rozvržení času a strategie při řešení se jim jistě bude hodit i při dalším studiu.
Děkuji všem za aktivní účast a reprezentaci.
Dana Juchelková

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web