Milá návštěva ve škole

27.01.2012 08:52

Blíží se konec ledna a žáci prvních tříd se už nemohou dočkat návštěvy svých mladších kamarádů z mateřských škol. Samozřejmě, že se chtějí pochlubit jak dovedou už číst, psát, počítat, ve které lavici sedí, jaké mají aktovky, pouzdra, jak už dovedou být samostatní…

„Konečně! Už jsou tady!“ Ozývaly se vítací hlasy ze tříd I.A a I.B. Prvňáčci se starostlivě ujali předškoláků, posadili si je mezi sebe a než se nadáli, zvonek oznamoval začátek vyučování.

A jak probíhala vyučovací hodina? Věřte nebo nevěřte, děti z mateřinek se opravdu učily! Nejdříve zpívaly, pak se naučily básničku, poslechly si pohádku o písmenku „S“ a toto písmenko se naučily dokonce i psát a vybarvovat.

Prvňáčci ochotně pomáhali a radili.Ve třídě panovala velmi příjemná pracovní atmosféra, čas rychle uběhl a i počáteční tréma se vytratila.

Na závěr si děti vzájemně předaly milé dárky, ze kterých měly opravdovou radost.

Milí předškoláci, byli jste moc šikovní, vedli jste si opravdu skvěle! Přeji vám všem, aby každá návštěva naší školy byla vždy tak milá a příjemná jako tato.

 Však se podívejte, jak nám to spolu šlo. 

Bc. Magdaléna Waszková

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web