MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V PARAPLÍČKU

07.01.2016 14:29

Vánoční čas přišel i do naší školky a s ním přípravy na vánoční svátky. Nejen že se chystáme na vánoční besídky, ale tvoříme i vánoční výzdobu na třídách i ve školce tak, aby se u nás všem líbilo. Letos, již po několikáté ve spolupráci se ZŠ Těrlicko, k nám zavítal Mikuláš, čerti a andělé. Tato vzácná návštěva zavítala postupně do všech našich tříd „Berušek“, „Čmeláčků“, “Motýlků“, aby potěšila nejen malé ale i nás. Mikuláš děti pochválil, čerti trošku pohrozili a andělé nadělili balíčky. Naše děti se radovaly, trošku bály a i nějaká slzička ukápla…prostě tak, jak to má při návštěvě Mikuláše být. Vše proběhlo v milé atmosféře a my moc děkujeme dětem z osmého ročníku ZŠ Těrlicko (Penelope Kupiec, Ladislav Zima, Lucie Turoňová, Lucie Kalinová) a panu učiteli Zdeňku Skotnicovi za hezky připravený program.

Bc. Andrea Martincová

Mateřská škola Paraplíčko, Havířov

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web